۱۳۹۰ شهریور ۴, جمعه

آقای واحدی کجای اسلام می گوید لا اکراه فی الدین؟

جناب آقای واحدی
بر چه اساسی می گویید این اسلام درست اجرا نمی شود؟ کدام عمل این حکومت بر خلاف اسلام است؟ کدام عملی را پیش ازین پیامبر انجام نداده بود؟
اسلام درست در کجا پیاده سازی شده و نمونه عملی آن کجاست؟
در صحبت هایتان آیه می خوانید که(( لا اکراه فی الدین))!!! چرا آیه های کشتن کفار را نمی خوانید؟!! در قرآن شما این آیه ها نوشته نشده؟

سوره توبه آیه 123

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ قَاتِلُواْ الَّذِينَ يَلُونَكُم مِّنَ الْكُفَّارِ وَلِيَجِدُواْ فِيكُمْ غِلْظَةً وَاعْلَمُواْ أَنَّ اللّهَ مَعَ الْمُتَّقِينَ.

ای کسانیکه ایمان آورده اید، کافرانی که نزد شمایند را بکشید! تا در شما درشتی و شدت را بیابند. و بدانید که خداوند با پرهیزکاران است!


مهم نیست آدم چه دینی داشته باشد؟!

سوره انفال آیه 39

وَقَاتِلُوهُمْ حَتَّى لاَ تَكُونَ فِتْنَةٌ وَيَكُونَ الدِّينُ كُلُّهُ لِلّه فَإِنِ انتَهَوْاْ فَإِنَّ اللّهَ بِمَا يَعْمَلُونَ بَصِيرٌ .

با آنان نبرد کنيد تا ديگر فتنه ای نباشد و دين همه دين خدا گردد پس اگر باز ايستادند ، خدا کردارشان را می بيند.

سوره التوبه آیه 29

قَاتِلُواْ الَّذِينَ لاَ يُؤْمِنُونَ بِاللّهِ وَلاَ بِالْيَوْمِ الآخِرِ وَلاَ يُحَرِّمُونَ مَا حَرَّمَ اللّهُ وَرَسُولُهُ وَلاَ يَدِينُونَ دِينَ الْحَقِّ مِنَ الَّذِينَ أُوتُواْ الْكِتَابَ حَتَّى يُعْطُواْ الْجِزْيَةَ عَن يَدٍ وَهُمْ صَاغِرُونَ.

کسانی را از اهل کتاب که به خدا و روز قیامت ایمان نمی آورند و چیزهایی را که خدا و پیامبرش حرام کرده است بر خود حرام نمیکنند و دین حق را نمیپذیرند بکشید، تا آنگاه که به دست خود در عین مذلت جزیه بدهند

جناب واحدی
با مسلمان های معتقدی مثل شما حتی کورسوی امیدی هم به آزادی نیست.با تکیه بر امثال شما که بر پیامبری که بزرگترین جنایات علیه بشریت را مقدس جلوه نموده سلام و صلوات می فرستید, نمی توان به دمکراسی رسید. دمکراسی یعنی این که من بتوانم هر رفتار پیامبر شما و اهل بیت تان را نقد کنم و بتوانم بپرسم چرا؟
بتوانم بپرسم چرا علی آدم می کشت ؟ بتوانم بپرسم چرا کافر نجس است؟ آیا شما این سوال ها را می توانید بشنوید؟
یا شما هم بر این اعتقاد دارید که آن کس که حب علی ندارد حرام زاده است؟

۱ نظر:

  1. بعد از من كسي خواهد آمد كه دسته پرچم را به کون حضرت مهدي خواهد کرد.

    پیش بینی هایی از حوادث سال های آینده ایران و جهان تا سال ظهور گوز خر.

    تنها دیدار امام خمینی و آیت الله سید علی قاضی و بیان اسراری از گائیدن ایشان.

    پاسخحذف